MasaÜstü Priz Kutusu Uygulamaları

MasaÜstü Priz Kutusu Uygulamaları

MasaÜstü Priz Kutusu Uygulamaları;

Ev, ofis, hastane ve birçok kullanım alanlarını kapsayan priz kutuları; sıkışan ve kalabalık görüntüsüyle çalışma imkanlarını kısıtlayan kirli bir görüntüden kurtulmanızı sağlar. Çeşitli üretim ve modeller ile; gizli priz, gömme priz gibi alternatifler oluşturulan, daralan ve çalışma alanlarınızı engelleyen tüm olumsuzlukları kolaylıkla çözebilirsiniz.

Priz Kutusu Uygulamaları, büyük mobilya ve ofis tasarımları üretimi yapan mimar ve kuruluşların en sık kullandıkları çözümlerin başında yer almaktadır. Hem gösterişli ofis masaları hemde teknolojinin kullanıldığı bir alana sahip olmalarını sağlarlar.

Kullanım alanları ile oldukça geniş bir alana uygulama yapmak mümkündür.Priz Kutusu toplantı masaları, mutfak dolapları, hastane yatakları gibi birçok güvenli ve kolay kullanım imkanı oluşturur.

Metalline Priz Kutuları; Özel seri üretim, farklı renkler, en-boy farklılıkları, özel desen kaplamalar, HDMI/VGA/USB gibi birçok içerikler taleplerine özel fiyat avantajları ile çözüm sunar.

Ahsap kaplama, alüminyum seri, masanın renk tonuna özgün uygulamalar, kablosuz şarj, dokunmatik panel özellikleri ile özgün ve donanımsal fikirlerinizi gerçeğe dönüştürür.

Gövdeleri alüminyum olan priz kutularının, gümüş renkli plastik ve paslanmaz çelik kapaklı olmak üzere iki ana kapak çeşidi bulunmaktadır. Ofis masalarında kablo kalabalığına son veren, masa altlarınin düzenli bir şekilde tutulmasını sağlayan kablo kapakları ve kanalları farklı renk alternatifleri ve tasarımlarıyla kullanılan mekanın dekorasyonuna da uyum sağlamaktadır.

YORUM YAP

KAMPANYALAR

Yeni ürünlerimizi ilk siz görmek istermisiniz? Fırsatları kaçırmamak için Hemen Abone Olun!

letter-bg