harita

HARİTA

Üretim Departmanı

"Masaüstü Priz ve Kapak Sistemleri" üretimi ve özgün tasarımları ile priz sistemleri pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olmak" vizyonuna sahip olan firmamız 2010 yılından günümüze dek ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen Metalline, Masaüstü Priz Sistemlerinde kaliteyi belirleyen, fonksiyonel, estetik ve şık tasarımlı ürünleri, uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla sunmaktadır. Metalline; günümüzün çizgisi, gelecek önsezisi ve felsefesiyle üretim üzerine yoğunlaşan sürekli bir araştırmanın sonucudur. Metalline; Masaüstü priz ve kapak sistemleri ürünleri, modern tasarım ve ileri teknolojisiyle sıradanlıktan uzak, trendleri gelecekteki yaşam biçimlerine uyarlayan farklı bir estetik tarz sunar.

MERKEZ

Kirazlıdere Mah. Kışla Cad. No: 36 Çekmeköy/İstanbul Pk:34788

TELEFON

Pbx : (0216) 520 1200 (Hat4)

Tel : (0216) 658 02 07 (Direk)

Fax : (0216) 658 02 17

E-POSTA

Email : info(at)metalline.com.tr

siparis(at)metalline.com.tr

Metalline; günümüzün çizgisi, gelecek önsezisi ve felsefesiyle üretim üzerine yoğunlaşan sürekli bir araştırmanın sonucudur. Metalline; Masaüstü priz ve kapak sistemleri ürünleri, modern tasarım ve ileri teknolojisiyle sıradanlıktan uzak, trendleri gelecekteki yaşam biçimlerine uyarlayan farklı bir estetik tarz sunar.

Talep / Ürün Bilgi;

İSİM SOYİSİM*

FİRMA İSMİ*

EMAIL *

TEL *

İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜN KODU

MESAJ

Metalline İnsan Kaynakları, bu stratejilerin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının şirkete kazandırılmasını, sürekli gelişimini ve motive edilmesini sağlayacak sistemler geliştirmeyi ve Şirket ilkeleri (Kalite, Müşteri Memnuniyeti, İnsana Odaklılık, Ekip Ruhu, İşbirliği, Globalleşme, Çevreye Duyarlılık ve Etik Değerler) doğrultusunda uygulamayı hedefler.

Bize ulaşmak için lütfen sol alandaki formu doldurunuz. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

KAMPANYALAR

Yeni ürünlerimizi ilk siz görmek istermisiniz? Fırsatları kaçırmamak için Hemen Abone Olun!

letter-bg