3
  • Duyuru:

    Çift Taraflı Priz Sistemleri Çıktı.

    Kablosuz Priz Sistemleri Çıktı.

    GPS-GL-11 Özel Seri Mavi Çıktı.

HAKKIMIZDA

Elektromekanik günümüzde insan yaşamına çeşitli kolaylıklar ve görsellikler sunmaktadır. “Kullanım amacının yani sıra bir estetik unsur olarak da değer katan tasarımlar ortaya koymak” felsefesiyle yola çıkan "Metalline Socket Systems", dünyaca taninmiş Elektronik, Beyaz eşya ve mobilya firmalına (OEM) üretim yapmaktadır.

Geçmişten gelen otomotiv yan sanayi deneyimlerini özellikle kalite güvence sistemini entegre etmiş bulunmaktayız. Ürünlerimiz ARGE departmanımızda “METALLINE DESIGN TEAM” ekibi tarafından tasarlanıp (SOLID-WORKS, 3D MAX), sonrasında prototip çalışması yapılmaktadır. Prototip aşamasında elektrik ve mekaniksel dayanıklık testleride uygulanmaktadır. 2400 M2 büyüklüğündeki imalathanemizde, konusunda deneyimli ekibimiz, makina parkımız ve modern montaj (Dijital kalibrasyon) hattımızla, yılık ortalama 85.000 masaüstü priz takımı, Elektronik sektörü için 320.000 adet parça üretilmektedir.

Firmamız "Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle satış sonrası hizmetlerinde gerek yurtiçi gerekse yurt dışındaki tüketicilere ulaşmaktadır. METALLINE yapmış olduğu yatırımlarıyla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmakta ve sürekli gelişen elektromekanik sektöründeki yerini üst sıralara taşıma hedefindedir.


img 8

Kurumsal

2010 yılında orta ölçekli bir firma olarak kurulmamızdan bu yana, müşterilerimiz, tedarikçi ve çalışanlarımızla birlikte başarılı bir yapılanma elde edildi. Sağlam bir üs olarak felsefemiz; 5 ana üretim fikri tarafından gelişmiştir. "Masaüstü Priz Sistemleri" Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi ve güvenliği ile yüksek talepleri karşılamak, Müşteri memnuniyeti odaklı olmak, güven kazanmayı amaç edinmek, Uluslararası yönelimleri ile doğru projelere imza atabilmek, Sürekli yenilik süreci ile güç yönetiminde çözümler sunabilmek, Maximum çevre koruması sağlayarak enerji verimliliği ile geleceğe katkıda bulunmaktır.

Vizyon/Misyon

Metalline, sürekli gelişim gösteren teknoloji çağında, hep bir adım önde olarak, hayatımızı kolaylaştıracak tüm değişimlere hazırlıklı olmayı ve ihtiyaçlarınızı sizden önce tespit ederek, aradığınız çözümleri size sunabilmeyi misyon edinmiştir. Metalline, tüm ürünlerinde patent ve tescillenmiş kalite anlayışı ve kendi patenti altında ürettiği “Masaüstü Kapak Sistemleri” ile üretici firma ve imalatçılara, farklı kombinasyonlarda yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Metalline Socket Systesm, alanında “en iyi olma” yolunda ilerleyerek sektörde hak ettiği yerini almayı hedeflemektedir. Bu sorumluluk duygusu ile sektörün küçük-büyük yapılanmalarında “Masaüstü Priz Sistemleri” kullanım alışkanlığı kazandırmak, geleceğe ışık tutarak enerji verimliliği sağlamak ve ihtiyaçlarınızı sizden önce düşünerek, kaliteyi bir adım daha yukarı taşıyabilmek, en büyük vizyonumuzdur.

Üretim/Planlama

Üretim

Masaüstü Priz ve Kapak Sistemleri üreticisi Metalline, 4.500 m2 kapalı, toplam 1.500 m2 üretim alanına ve 55 personele sahiptir. Tüm üretim, gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli yapılandırılan firma içi tesislerde gerçekleştirilmektedir.

Priz Üretim Kapasitesi : 1.250 Adet / Gün Kapak Üretim Kapasitesi : 2.450 Adet / Gün

Üretim Teslim Süresi

Yurtiçi Max : 72 Saat / Yurtdışı (İhracat) Max : 2 Hafta

Satış Sonrası Hizmetler

Masaüstü Priz ve Kapak Sistemleri üreticisi Metalline tarafından üretilen tüm ürünlerin garanti süresi boyunca ücretsiz bakım ve servis hizmeti verilmektedir. Sevkiyat ya da üretimden kaynaklanan hata ve arızalarda, Metalline, herhangi bir ücret talep etmeksizin onarım ve bakım hizmetini gerçekleştirmektedir.

7/24 Online Destek

Metalline Socket Systems, 7/24 online canlı destek ekibi ile tüm soru ve görüşlerinizi hızlıca web üzerin yapabilmenize olanak sağlar. Talep ettiğiniz ve daha önce aldığınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilir, yeni siparişlerinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.

Üretim Belgelerimiz

spertor

KAMPANYALAR

Yeni ürünlerimizi ilk siz görmek istermisiniz? Fırsatları kaçırmamak için Hemen Abone Olun!

letter-bg