Masaüstü Priz Kutuları;

Metalline, masaüstü priz ve kapak Kutuları üreticisi olarak, toplamda 12 farklı masaüstü priz Kutuları kategorisinde çeşitli modeller üreterek yenilikçi ve ileri teknoloji ürünler geliştirmektedir. Priz Kutuları ve Kutuları olarak nitelendirilen ürünler ile; ofis, ev, okul, hastane gibi yerlerde, gizli priz Kutuları ve kanalları geliştirerek, daha çok pratik ve kullanışlı alanlar oluşturmanızı sağlar.

Masaüstü Priz Kutuları Üretimi;

ile özel üretim modeller sunan Metalline, projelerinizde, mobilya ve diğer ürün gruplarınızdaki ürünleriniz için çeşitlilik sağlar. Metalline Priz Kutuları ile daha emniyetli ve sağlıklı çalışma alanları oluşturabilirsiniz. Mobilya üzerine direk montaj kolaylığı sunan ürünleri ile bulunduğu zemine direk olarak entegre edilebilir ve tüm ürünlerde geçerli olmak üzeri 2 yıl ürün mekanik garantisi verilmektedir. Masaüstü Priz KutularıPaslanmalara karşı özel yapısı ve emniyetli priz kanalları ile artık daha prestijli ve kullanışlı alanlar elde etmiş olursunuz.

Masaüstü Priz Kutuları Modelleri;

Ofis Mobilyaları, Toplantı Masaları, Otel Mobilyaları, Konferans Masaları, Okul/Universitesi Mobilyaları, Ev/Mutfak Mobilyaları vb. çeşitli çalışma grupları için özel olarak imal edilen masaüstü priz Kutularıdir.

Üretim;

İstenilen her boyutta üretim imkanı sunan Metalline; farklı renk grupları, projeye göre özel desen ve içerik oluşturmanızı sağlayan profesyonel "Masaüstü Priz Kutuları" üreticisidir.

KAMPANYALAR

Yeni ürünlerimizi ilk siz görmek istermisiniz? Fırsatları kaçırmamak için Hemen Abone Olun!

letter-bg